اخبار حوزه نمایندگی ›› جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان خراسان شمالی ›› حوزه نمایندگی ولی فقیه جهاد کشاورزي خراسان شمالي

جلسه کمیته روستایی و عشایری روز شنبه مورخه 96/10/23 در محل سالن کشاورزی برگزار گردید. جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز و در ابتدای جلسه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و رئیس کمیته روستایی و عشایری ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور اعضاء وهمچنین تبریک سی ونهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت : خداوند در قرآن کریم به حضرت موسی دستور می دهد ایام ا... را به بنی اسرائیل یاد آور شود، ایام ا... برای بنی اسرائیل نجات از فرعونیان بوده است در نظام جمهوری اسلامی نیز دورانی داشتیم که جزء ایام ا... بوده است دهه فجر انقلاب اسلامی جزء ایام ا... است و باید این ایام را یاد آور شد زیرا انسان فراموش کار است همچنین نسل جدید آن فداکاری ها، رشادتها، شهادتها و... را ندیده اند و حتی کسانی هم که بوده اند ممکن است دچار غفلت و فراموشی شده باشند پس باید آن ایام را یاد آوری کنیم و باید همه بدانند که افراد زیادی جان دادند وخون ریختند تا این انقلاب به پیروزی رسیده است.

ایشان در ادامه فرمودند: یکی از مواردی که باید در برگزاری جشنهای دهه فجر مورد توجه قرار گیرد جدیت در برگزاری  جشن های انقلاب در اوایل دهه و دوازدهم بهمن است.