اخبار حوزه نمایندگی ›› برگزاری مراسم بزرگداشت 9 دی، روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت، در نمازخانه سازمان با حضور سرهنگ برزگر ›› حوزه نمایندگی ولی فقیه جهاد کشاورزي خراسان شمالي

به منظور بزرگداشت 9 دی، روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت، مراسمی به همین مناسبت  ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخه 96/10/10در محل نماز خانه سازمان با حضور کلیه همکاران و سخنران کشوری " جناب سرهنگ برزگر " برگزار گردید.

در این مراسم جناب سرهنگ برزگر ضمن گرامیداشت این روز فرمودند: برای یک ملت و کشور روزهای پر فراز ونشیبی بوده که توانستند از آنها نجات پیدا کنند این چنین روزهایی را یوم ا... می گویند. مصداق آن داستان حضرت موسی (ع) در قرآن کریم است که خداوند متعال  هنگامی که حضرت را با معجزات فرستادند: دو دستور به ایشان دادند.   1-قومت را از ظلمت به سعادت هدایت کن.     2-ایام ا... را به آنها یادآوری کن.

منظور روزهایی که تحت ستم فرعون بودند وخداوند آنها را نجات داده و قدرت خداوند مافوق قدرت همه است.

ایشان در ادامه افزودند: اگر ما ایام ا... (13 آبان، 22 بهمن،نه دی،...) را گرامی نداریم وتاریخ را بازخوانی نکنیم منافقین ودشمنان از این سکوت نهایت بهره برداری را کرده  و تاریخ را به نفع خود تحریف می کنند .همچنین یادآوری نه دی تلنگر و یادآوری به مسئولین است و اینکه فریب گروهی اندک را نخورند چون توده مردم که راهپیمایی های میلیونی 22 بهمن و روز قدس و... به خیابانها می آیند حامی ودلسوز اسلام وانقلاب اسلامی اند .